آموزش طراحی سایت حرفه ای با افزونه Visual Composer

 

چگونه بدون یک قالب وردپرس پولی یا سایت ساز، یک وب سایت بسازیم

دو راه اصلی برای ساخت یک وب سایت وجود دارد: ۱) استفاده از یک قالب وردپرس پولی و ۲) به کار بردن یک سایت ساز. این مقاله یک راه جایگزین سوم را معرفی می کند؛ یک راه مقرون به صرفه تر که یک وب سایت را بدون محدود کردن خلاقیت راه می اندازد. صفحه سازهای وردپرس.

پیش از آنکه هر نوع نتیجه ای بگیرید، اجازه دهید نقاط برتری اصلی صفحه سازهای وردپرس را در مقایسه با دو راه دیگر بیان کنم.

  • صفحه سازها امکانات بیشتر و محدودیت های کمتری دارند(در مقایسه با سایت سازها)؛
  • اغلب صفحه سازها برای نتیجه نهایی یکسان دو برابر کمتر از قالب های وردپرس هزینه دارند؛
  • صفحه سازها را می توان با قالب های رایگان یا قدیمی وردپرس به کار برد؛ نیازی به تغییر قالب نیست؛

طراحی سایت حرفه ای با استفاده از صفحه ساز وردپرس Visual Composer

13

 

پیش از آنکه ویدیوی زیر را تماشا کنید، اجازه دهید توضیح دهم که چرا تصمیم گرفتیم یک وب سایت را با طراح بصری(Visual Composer) به جای صفحه سازهای دیگر طراحی کنیم.

منحنی یادگیری سریع. شما می توانید ظرف چند ساعت، به جای چند روز، در آن ماهر شوید. سرعت زیادی که با آن می توانید طرح بندی های ساده یا پیچیده را طراحی کنید یکی از نقاط قوت اصلی طراح بصری است.

می توانید آن را پیش از خرید امتحان کنید. شما می توانید طراح بصری را با درخواست یک نسخه ی آزمایشی رایگان در اینجا، آزمایش کنید.

بسیار مقرون به صرفه است. با قیمت ۳۴$ دو یا سه برابر ارزان تر از پلاگین های مشابه است.البته نسخه کرک شده و رایگان آن نیز در اینترنت موجود میباشد.

خودآموز با کاربری ساده. شما می توانید همه چیز را با کشیدن و انداختن انجام دهید و اگر نیاز به یک طراح صفحه ی بک اند(پشت صحنه) داشته باشید، در طراح بصری یک نسخه از آن وجود دارد.

 

 

اغلب قالب های وردپرس شامل طراح بصری می شوند، پس چرا باید از Visual Composer به عنوان یک محصول مستقل استفاده کنیم؟

Visual Composer در بسیاری از قالب ها گنجانده شده، از جمله بسیاری از قالب های پولی، و این مسأله دلیل روشنی دارد. Visual Composer در بازار امروز به عنوان یکی از بهترین و کاربردی ترین پلاگین های وردپرس شهرت دارد، بنابراین منطقی است که در اغلب قالب های وردپرس گنجانده شود.

با این وجود، برخی قالب ها تصمیم گرفته اند بعضی امکانات Visual Composer را غیرفعال کنند، به طور خودکار به روز رسانی های Visual Composer را نصب نمی کنند و پشتیبانی Visual Composer را ندارند. پشتیبانی Visual Composer، به روز رسانی های فوری و امکانات کامل صفحه ساز تنها در صورتی قابل دسترسی هستند که لایسنس(مجوز) برنامه را خریداری کنید.

 

برای جمع بندی

  • لایسنس طراح بصری برای شما دسترسی به پشتیبانی محصول و به روزرسانی های خودکار را فراهم می کند؛ یک قالب پولی وردپرس چنین نیست؛
  • برای شما دسترسی به بسیاری از امکانات کاربردی را فراهم می کند که توسط توسعه دهندگان پشت یک قالب غیرفعال شده اند؛

یک دورنمای سریع از امکانات اصلی طراح بصری

  • طراح بصری مزیت های یک صفحه ساز فرانت اند(پیش صحنه) و یک ویرایشگر بک اند(پشت صحنه) را فراهم می کند. ویرایشگر کشیدن و انداختنی به شما امکان می دهد طرح بندی هایتان را بدون نیاز به برنامه نویسی بسازید. اغلب کاربران Visual Composer طرح بندی هایی درون قالب وردپرسشان می سازند، اما شما می توانید با استفاده از Visual Composer به عنوان یک ابزار مستقل نیز همین کار را انجام دهید.
  • امکانات طراح بصری شامل +۴۰ عنصر محتوایی می شود؛ چیزی بیش از حد کفایت برای ساخت هر نوع طرح بندی صفحه ی وب.

21

این المان ها می توانند با یک کلیک اضافه شوند، ویرایش شوند، یا حذف شوند، و با محیط کاربری کشیدن و انداختنی دقیقاً جایی قرار بگیرند که شما می خواهید.

  • قالب ساز وردپرس Visual Composer روشی ساده را برای شخصی سازی نمای کلی سایت و جلوه مند کردن برند شما فراهم می کند. شما می توانید تمام ظاهر یک صفحه را با یک یا دو کلیک عوض کنید. ابزارهای وب سایت ساز معدودی هستند که می توانند این کار را ساده تر یا بهتر انجام دهند.

31

  • اگر به دنبال راه ساده ای برای نمایش سرمایه ها، پست ها، یا مدیاهای خود هستید شبکه ساز پیشرفته ی VC را بسیار کاربردی خواهید یافت.

41

البته بیشتر از این ها هم هست، اما سود اصلی این است که شما می توانید آنچه را که لازم است انجام شود با یک ابزار صفحه ساز مستقل انجام دهید.

استفاده از یک صفحه ساز مستقل برای طراحی وب سایت بعدیتان، روشی است که ارزش بررسی کردن را دارد. این کار در وقت و هزینه ی شما صرفه جویی می کند. بخشی از صرفه جویی در وقت به دلیل سرعتی است که می توانید با آن صفحه های وب سایتتان را طراحی کنید، و بخشی دیگر نیز به دلیل منحنی های یادگیری سریعی است که به صفحه سازهای معمول نسبت می دهند.

علاوه بر مزایایی که VC به عنوان یک ابزار مستقل پیش رو قرار می دهد، شما می توانید همراه با هر قالب وردپرسی از آن استفاده کنید. از آنجا که طراح بصری محبوب ترین صفحه ساز تاریخ است(۵۰۰۰۰۰ کاربر حرفی در این زمینه دارند)، و از آنجا که یک نسخه ی آزمایشی رایگان ارائه می دهد، نقطه ی خوبی برای شروع است.

http://line25.com/articles/how-to-design-a-website-without-a-premium-wordpress-theme-or-a-website-builder

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان