تا 60 درصد تخفیف به مناسبت رونمایی از نسخه جدید وبسایت در کلیه محصولات.

مراحل سفارش سایت در وبلیان

با درود

از آنجایی که اکثر مشتری های ما در مورد ثبت سفارش طراحی سایت و اپلیکیشن سوالات بساری داشتند لازم دانستیم در این پست به صورت کامل از ابتدا تا انتها پروسه ثبت سفارش را برای شما توضیح دهیم.

مرحله اول : انتخاب پکیج مورد نظر برای سفارش طراحی سایت

در اولین قدم شما باید از بین پکیج های طراحی سایت ما پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید ، به این صورت که اگر قصد راه اندازی سایت فروشگاهی داشته باشید از بین قسمت پکیج های طراحی سایت پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید و به صفحه توضیحات وارد شده و توضیحات و امکانات را به صورت کامل مطالعه کنید.همچنین در این صفحه میتوانید دمو ها و پیشنمایش های طرح های آماده همراه با قیمت و مدت زمان تحویل را هم ببینید.برای مشاهده نمونه کار ها هم میتوانید از منوی بالای سایت موس را روی قسمت نمونه کارها ببرید و پکیج مورد نظر خود را انتخاب کنید و نمونه کارهای ما را در هر زمینه مشاهده کنید.

مرحله دوم : انتخاب نمونه سایت برای اجرا و ارسال لیست امکانات

در مرحله دوم بعد از انتخاب پکیج مورد نظر شما باید یک نمونه سایت که به خواسته شما بسیار نزدیک میباشد پیدا و به ما معرفی کنید.این نمونه سایت میتوانید از بین دمو های ما و یا نمونه کار های اجرا شده ما و یا هر سایت دیگری در بستر اینترنت باشد.لازم به ذکر هست اگر نمونه سایت انتخابی شما از بین دمو ها و یا نموه کار های ما باشد هزینه و مدت زمان تحویل پایین تر از نمونه سایت هایی هست که از بستر اینترنت جمع آوری کرده اید.بعد از معرفی نمونه سایت شما باید لیست امکانات مدنظر خود را نیز برای ما ارسال کنید . این لیست میتواند شمال پروتوتایپ ، اسکتچ ، پی اس دی و یا فایل ورد باشد.

مرحله سوم : برسی نمونه سایت مد نظر شما برای اجرا

بعد از انجام دادن مرحله دوم و معرفی کردن نمونه سایت و امکانات مورد نظر خود به ما ، کارشناسان ما بررسی های لازم را به صورت دقیق انجام داده و هزینه  مدت زمان تحویل را به شما اعلام خواهند کرد.البته اگر نمونه سایت مدنظر خود از بین دموهای آماده ما بشد مدت زمان و هزینه تحویل از همان ابتدا در صفحه معرفی پکیج مشخص میباشد.

مرحله چهارم : انتخاب دامنه برای سایت

در این مرحله شما باید یک لیست از دامنه های مورد نظر خود را به ما اعلام کنید تا ما مورد بررسی قرار دهیم و هر مورد که امکان ثبت داشت را به ثبت برسانیم.اگر با واژه دامنه آشنایی ندارید بید به اطلاع شما برسانیم دامنه همان آدرس اینترنتی سایت شماست که میتواند با پسوند com , ir , net , org و … باشد.

مرحله پنجم : نوشتن قرارداد و ارسال برای شما

در مرحله آخر قرارداد با توجه به مراحل قبل نوشته خواهد شد و در ابتدا رونوشت برای شما ایمیل خواهد شد و اگر مورد توافق بود در دو نسخه چاپ خواهد شد و برای شما ارسال میشود.در مورد پرداخت هزینه قرارداد به این صورت میباشد که ۵۰ درصد مبلغ کل قرارداد هنگام امضای آن و ما بقی مبلغ هنگام تحویل نهایی سایت و تایید کارفرما وصول خواهد شد.

با سپاس : تیم طراحی سایت وبلیان

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان