نوزدهمین کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان با حضور موسس علی بابا برگزار می‌شودکسب و کار آنلاین گرایند رویدادی جهانی با هدف آشنایی علاقه‌مندان حوزه‌ی کسب‌وکارهای نوپا با یکدیگر و همچنین افراد موفق در این زمینه است. اصفهان به‌عنوان یکی از شهرهای بزرگ ایران، در سال‌های اخیر شاهد برگزاری رویدادهای متعددی در این زمینه بوده است. برگزارکنندگان این رویداد برای اولین کسب و کار آنلاین گرایند سال ۱۳۹۷، موسس وبسایت علی‌بابا را به‌عنوان میهمان به اصفهان دعوت کرده‌اند.

مقاله‌های مرتبط:
گزارش وبلیان از کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان با حضور میلاد منشی پور، موسس و مدیرعامل تپسی
گزارش وبلیان از شانزدهمین کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان با حضور فریدون کورنگی

نوزدهمین رویداد کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان، در روز پنجشنبه ۲۷ اردیبهشت از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در مرکز همایش اتاق بازرگانی این شهر برگزار خواهد شد. روند اجرای کسب و کار آنلاین‌گرایند همانند رویدادهای قبلی شامل شبکه‌سازی، مصاحبه با میهمان برنامه و پرسش و پاسخ خصوصی شرکت‌کنندگان با میهمان خواهد بود.
مجید حسینی نژاد، موسس وبسایت علی بابا است که در زمینه‌ی فروش بلیط آنلاین هواپیما و قطار از سال ۱۳۹۳ به کار مشغول است. وبسایت جاباما فعال در حوزه‌ی رزرو هتل و اقاتگاه نیز از زیرمجموعه‌های علی بابا است. حسینی نژاد به‌عنوان کارآفرینی که پس از شکست‌های متعدد به پیروزی نسبی در علی بابا رسیده، میهمان این رویداد کسب و کار آنلاین گرایند در اصفهان است تا ضمن پاسخ به سؤالات علاقه‌مندان در زمینه‌ی کارآفرینی و ارزش‌آفرینی، تجربیات خود را نیز با آن‌ها در میان بگذارد.
علاقه‌مندان جهت شرکت در این رویداد خواهند توانست به وبسایت رسمی کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان مراجعه و ضمن مطالعه‌ی بیشتر در مورد رویداد پیش رو، بلیط شرکت در رویداد را خریداری کنند. لازم به ذکر است کد تخفیف zoomitsgi19 از طرف تیم برگزارکننده‌ی رویداد برای کاربران وبلیان در نظر گرفته شده است. وبسایت وبلیان نیز به‌عنوان حامی رسانه‌ای رویدادهای کسب‌وکار، گزارشی از این رویداد پس از برگزاری منتشر خواهد کرد.بیشتر بخوانید:


معرفی ۴YFN، پلتفرم کسب و کار آنلاینی کنگره جهانی موبایل
گزارش وبلیان از کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان با حضور میلاد منشی پور، موسس و مدیرعامل تپسی
تکنیک هایی برای برگزاری یک رویداد تأثیرگذار
دومین رویداد میت آپ تبریز، ۱۹ مرداد
گزارش وبلیان از شانزدهمین کسب و کار آنلاین گرایند اصفهان با حضور فریدون کورنگی
https://www.zoomit.ir/2018/5/14/271966/isfahan-19th-startup-grind/

کلیدواژه : event
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان