وبلیان

تماس با ما

وبلیان از تاریخ 1394/3/12 فعالیت خود را در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع سایت آغاز کرد.فعالیت اصلی وبلیان در حوضه طراحی , ساخت و پیاده سازی انواع سایت با هر موضوعی میباشد.وبلیان دارای یک تیم با تجربه و خلاق در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت میباشد که از یک نفر طراح گرافیک , دو نفر توسعه دهنده وب , یک نفر بهینه ساز وب و یک نفر آشنا به مسائل سرور تشکیل شده تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

  • شیراز - ستارخان - روبروی خیابان عربعلی _ ساختمان نگار - واحد 15
  • info@weblian.ir
  • 09172677720
  • ساعت کاری 9 الی 17

 

درباره وبلیان

وبلیان از تاریخ ۱۳۹۴/۳/۱۲ فعالیت خود را در زمینه طراحی و بهینه سازی انواع سایت آغاز کرد.فعالیت اصلی وبلیان در حوضه طراحی , ساخت و پیاده سازی انواع سایت با هر موضوعی میباشد.

تیم وبلیان

وبلیان دارای یک تیم با تجربه و خلاق در زمینه طراحی و بهینه سازی سایت میباشد که از یک نفر طراح گرافیک , دو نفر توسعه دهنده وب , یک نفر بهینه ساز وب و یک نفر آشنا به مسائل سرور تشکیل شده تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن به شما ارائه دهد.

زبان های برنامه نویسی

تیم وبلیان از بهترین افراد در زمیه برنامه نویسی وب بهره میبرد.برنامه نویسان با تجربه ما با تسلط کامل به زبان های PHP , CSS3 , HTML5 , JAVA-SCRIPT , ASP , ASP.NET , SQL , jQuery , JAVA و AJAX قادر خواهند بود تا بهترین خدمات سایت سازی ممکن را به شما ارائه دهند.

چرا باید وبلیان را انتخاب کنید؟

از ابتدا هدف اصلی ما ساخت بهترین سایت ها با متد روز دنیا و حفظ پول مشتری بوده.کلیه خدمات وبلیان بر این اساس میباشد که علاوه بر دریافت بهترین امکانات ممکن , کمترین هزینه را پرداخت میکنید.آیا این کافی نیست؟

توسط
تومان