طراحی نسخه موبایل برای سایت

طراحی نسخه موبایل وب سایت

وب سایت های طراحی شده برای نمایش صحیح در موبایل فرصت عظیمی را در اختیارتان قرار می دهند تا تجارت خود را به مرحله دیگر ببرید در حالی که مشتریانی  از کاربران دستگاه های موبایل را هدف خود قرار می دهید.

  • تیم های وبلیان ، وب سایت هایی را که تجارت شما را به مرحله پیشرفته تری می برد برنامه ریزی، طراحی و توسعه می دهد.
  • وب سایت های موبایل ما دارای ویژگی طراحی های وب عالی و زمان های بارگزاری سریع هستند تا تجارت شما بتواند با قطعیت مشتریان احتمالی را که سایتتان را از طریق گوشی های موبایل بررسی می کنند تحت تاثیر قرار دهد.

 

چرا من به وب سایتی نیاز دارم که مناسب دستگاه های موبایل است؟

طراحی سایتی حرفه ای که هم بر روی دستگاه های موبایل ( با قوانین صفحه گوناگون) و هم بر روی کامپیوترهای دسکتاپ به خوبی کار می کند هزینه ی بیشتری می برد اما هزینه ی فرصت های از دست رفته بسیار بیشتر از هزینه منطبق کردن سایت با دستگاه های موبایل است – مخصوصا با در نظر گرفتن رشد سریع انطباق پذیری موبایل ها در سال های اخیر.

 

تمرکز به ارائه بهترین خدمات و امکانات در طراحی نسخه موبایل

اکثر اوقات، زمانی که یک مشتری به سایت شما سر می زند، هدفش خرید تمام محصولات یا سرویس های شما نیست بلکه هدف خاصی دارد، مثلا مقایسه قیمت های شما با یکی از رقیبان، جستجوی  آدرس یا شماره تلفنتان ، یا چک کردن پیوستگی برند شما در سرتاسر کانال های آنلاین یا آفلاین از یکی از موقعیت های فیزیکی. ارائه کردن اطلاعاتی که مشتریان به دنبالش هستند از طریق جستجوی بصری و سایت موبایلی که سریعا بارگزاری می شود اولین قدم به سوی ساخت یک رابطه ی تجاری است.

 

احتمال تبدیل کاربر به مشتری به وسیله گوشی موبایل بیشتر است

کاربران بیشتر از هر چیز به سایت یا اپلیکیشن شما به عنوان یک خاصیت تکمیلی یا مسیر اصلی در جهت ایجاد یک تبدیل نگاه می کنند. اگر شما بتوانید به شیوه ای موثر محصولات و سرویس هایتان ارائه دهید و یک هویت برند را از طریق موبایل ثبت کنید، مشتری های احتمالیتان به احتمال بیشتری دست به خرید می زنند. حتی اگر بیشتر مکالمه های واقعی شما از تجارت الکترونیک نباشند، کانال های موبایل شما می توانند جریان و سفر خرید به یادمندنی تری را برای مشتریان ایجاد کنند.

 

اهمیت بازاریابی موبایل

۷۰ درصد کاربران برای یافتن اطلاعات بیشتری درباره ی یک خرید به یک سایت موبایل یا نرم افزار سر می زنند. یک تجربه ی بازاریابی موبایل نامناسب و دشوار، درها را برای رقیبان باز می گذارد که این می تواند باعث از دست دادن مشتریان احتمالی که همزمان در حال جستجوی محصولاتتان در فروشگاه ها هستند شود.

 

کسب و کار خود را متفاوت کنید

کاربرانی که به دنبال خرید هستند انتظار دارند تا صفحات وب سایت در کمتر از ۳ ثانیه بارگزاری شوند. با این وجود، ۸۵ درصد صفحات موبایلی یک سایت ، ۴٫۸ ثانیه یا بیشتر برای باز شدن زمان می برند. با تبدیل کردن برندتان به بیش از یک سایت موبایلی زیبا و سایتی که سریعا بارگزاری می شود، کاربران سایت شما را از یاد نمی برند و بیشتر از آن بهره خواهند برد که این باعث افزایش فروش های تجارت الکترونیک کلی می شود.

 

آیا من می توانم محیط وب سایتم را بیشتر برای دستگاه های موبایل بهینه کنم یا به وب سایتی جداگانه احتیاج دارم؟

اغلب، این سوال برای مدیران سایت ها به وجود می آید: باید دو یا چند وب سایت مختلف داشته باشید؟ ( یکی برای هر نوع از دستگاه ها: موبایل، تبلت، و دسکتاپ) پیشنهاد ما ایجاد تنها یک وب سایت است که با تمام این ها منطبق شود. شما در هنگام تصمیم گیری درباره ی طراحی یک سایت موبایل با سه گزینه ی ابتدایی سر و کار خواهید داشت:

 

mobile-design-metod-weblian

 

     ۱٫ طراحی سایت واکنشگرا

در متد طراحی سایت واکنشگرا، وب سایت شما با هر گونه رزولوشن صفحه ای منطبق می شود. وب سایت با رزولوشن تبلت ها و همچنین موبایل ها تطبیق می یابد. این گزینه به برنامه ریزی ابتدایی بیشتری نسبت به یک وب سایت معمولی احتیاج دارد زیرا اجزاء محتوایی وب سایت و همچنین اولویت داده شده ( هنگامی که اندازه صفحه کوچک می شود) باید در نظر گرفته شوند. گوگل وب سایت های واکنشگرا را به عنوان بهترین گزینه ها برای بهینه سازی موتور جستجو معرفی می کند ( روش های طراحی سایت در سال ۲۰۱۶ ).

 

     ۲٫ صفحات استایل مستقل

در این روش شما دارای یک URL هستید اما صفحات استایل CSS بر اساس نوع دستگاهی که به وب سایت متصل می شود تغییر داده می شود. این یعنی استفاده از همان کد html، اما تغییر صفحه استایل استفاده شده. در این روش، به زمان برنامه ریزی کمتری در مقایسه با طراحی سایت واکنشگرا نیاز است.

 

     ۳٫ وب سایت های مستقل

این روشی است که شما دارای یک وب سایت موبایل مستقل هستید مثلا m.yourwebsite.com  و یک وب سایت دسکتاپ به آدرس www.yourwebsite.com . در این نوع از روش طراحی سایت نسخه موبایل ، سایت به طور اتوماتیک کاربران را با توجه به دستگاهی که با استفاده از آن از سایت شما دیدن میکنند ( موبایل یا کامپیوتر ) به نسخه متناسب با دستگاه هدایت میکند.

اگر نیاز به طراحی نسخه موبایل برای سایت خود دارید ما میتوانیم به بهترین نحو این کار را برای شما انجام دهیم.با ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان