طراحی سایت حرفه ای با وبلیان

شرح وظیفه

ما در مورد کارهایی که می‌کینم احساسات زیادی به خرج می‌دهیم. من سال‌های زیادی به عنوان «مدیر پروژه» فعالیت کرده‌ام و مزایای ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای و به‌موقع را به خوبی درک می‌کنم. طراح وب مستقل بودن به ما اجازه‌ی این را می‌دهد که روی مشتریانمان و نیازهای خاصشان تمرکز کنیم. هیچ‌وقت وعده‌ی کاری را نمی‌دهیم که ارائه‌اش از توانمان خارج است. هیچ‌وقت شما را به دریافت خدماتی که برای رسیدن به هدفتان به آن نیازی ندارید، ترغیب نمی‌کنیم. همیشه به طور مستقیم با ما سر و کار خواهید داشت. مقدار پروژه‌ی شما مهم نیست، تمام توجه ما به شماست و با کمال احترام درخدمتتان خواهم بود.

 

  • طراحی حرفه ای وب ایستا

«ایستا» بهترین واژه برای توصیف مدل وب‌سایت‌هایی که ما به وسیله‌ی وردپرس توسعه می‌دهم نیست. در اصل، وب‌سایت ایستا نیست، اما هیچ ندای پیچیده‌ای از طرف اسکریپت پایگاه داده همانند آن‌هایی که در سایت‌های تجاری شایع هستند، وجود ندارد. این مورد برای تجارت‌های کوچک یا افراد، عالی محسوب می‌شود.

 

آن روزهایی که وب‌سایت‌ها به وسیله‌ی چرک‌نویس مطلق ایجاد می‌شدند خیلی وقت است که تمام شده‌اند. این فرایند نه تنها باعث صرفه‌جویی در پولتان می‌شود، بلکه باعث می‌شود بتوانید تغییرهای ناگهانی ایجاد کنید. همچنین می‌توانم به شما آموزش دهم محتوای وب‌سایتتان(نوشته‌ها، تصاویر و غیره) را به وسیله‌ی رابط کاربری ساده و بدون نیاز به پرداخت حق‌الزحمه به من، به روز کنید.

 

اگر به یک وب‌سایت جدید نیاز دارید یا درمورد وب‌سایت کنونی‌تان مشاوره می‌خواهید، می‌توانیم افزایش رتبه‌تان را ضمانت کنیم. به وسیله‌ی رقبایتان از دور خارج نشوید. من این اطمینان را ایجاد می‌کنم که مشتریان واقعی و بالقوه، شما را «سریع» و «آسان» پیدا کنند.

 

  • توسعه دهنده شبکه اجتماعی

به ایجاد صفحه در فیسبوک، یِلپ، یا تویتر نیاز دارید؟ می‌خواهید وب‌سایتتان را به صورت یکپارچه با این صفحات اجتماعی ادغام کنید؟ با تعدادی ابزار و افزونه‌ی کارآمد می‌توانید همه‌چیز را یک‌جا و به سادگی به‌روزرسانی کنید. هم‌زمان که زمان و پول ذخیره می‌کنید، به مشتریان بالقوه‌ی بیشتری دسترسی پیدا خواهید کرد.

 

به یک متخصصِ باتجربه برای بررسی وب‌سایتتان و ارائه‌ی نظراتش در مورد آن نیاز دارید؟ نمی‌دانید چرا وب‌سایتتان در ابزارهای آنلاین جست‌و‌جو نمایش داده نمی‌شود؟ از بابت عدم دریافت بازدید کافی نگرانید؟ درمورد سرمایه گذاری روی یک وب‌سایت جدید مردد هستید؟ ما سایت شما را بررسی کرده و به شما نصیحت‌ها و توصیه‌های لازم را تذکر می‌دهم، آن هم به صورت کاملا مجانی.کلیک کنید.

 

  • کار پیمانی(قراردادی) طراحی سایت

آیا به استخدام موقتی شخصی برای برعهده گرفتن وظایفِ بزرگ و کوچک و نهایی توسعه نیاز دارید؟ ما مهندس نرم‌افزاری آشنا با تجارت هستیم و نیاز به ضرب‌العجل‌ها را درک می‌کنیم. می‌توانم هر چیزی را که به HTML ،PHP ، CSS، و jQuery/JavaScript مربوط است بکار گرفته و مدیریت کنیم. همچنین با اکثر ابزارهای CVS آشنایی بسیار زیادی داریم و گزینه‌ی بسیار خوبی برای اضافه شدن به گروهتان خواهیم بود.

 

مراحل طراحی سایت حرفه ای

 

  • مرحله‌ی اول: تجزیه و تحلیل

کشف و درک اینکه در درجه‌ی اول به ساختن چه چیزی نیاز دارید، مهم‌ترین قسمت کل فرایند طراحی سایت حرفه ای است. هدفتان چیست؟ بودجه‌تان چقدر است؟ ما چگونه می‌توانیم به شما در رسیدن به این هدف کمک کنیم؟ این مرحله، زمانی‌ست که سوال‌های من به شما سرازیر خواهد شد و این موردی ضروری برای ایجاد وب‌سایتتان است.

 

  • مرحله‌ی دوم: طرح‌ریزی کردن

بعد از یافتن نیازها و اهداف شما، جست‌و‌جو و انتخاب یک قالب وردپرسی را که با تصورات شما متناسب باشد آغاز خواهم کرد. نسخه‌ی نمایشی زنده‌ی آن قالب را به شما نشان خواهیم داد و توضیح می‌دهیم که چه سفارش‌سازی‌هایی قرار است روی آن انجام دهیم. همچنین، درمورد نیازها، طرح رنگ‌ها، و دیگر سوالات مربوط به طراحی علامت(لگو) بحث خواهیم کرد. من دوست دارم این قسمت را «مرحله‌ی استراتژی خلاقانه» بنامم. ما در اصل درحال انتخاب ابزارهایی هستیم که در ساخت وب‌سایتتان نیاز خواهیم داشت.

 

طرح‌ریزی مقدماتی و استراتژی خلاقانه کلیدی برای فرایند طراحی محسوب می‌شود. دانستن اینکه مشتریان ما چه می‌خواهند و اینکه انتظاراتشان چیست فرایند طراحی را بسیار آسان‌تر می‌کند. ظاهر سفارشی، رنگ‌بندی، و نوع عملکرد، در این مرحله ایجاد می‌شوند. من از رویکرد «CHILD THEME» در فرایند توسعه‌ی وردپرسم استفاده می‌کنیم. این کار اجازه می‌دهد قالب انتخابی شما را برایتان شخصی‌سازی کنیم و باعث می‌شود بروزرسانی «MAIN THEME» طی نگهداری از وب‌سایت راحت‌تر صورت بگیرد. در طی این فرایند نظرات زیادی از شما طلب خواهیم کرد.

 

  • مرحله‌ی چهارم: راه‌اندازی سایت

بعد ازینکه تایید نهایی را در مرحله‌ی طراحی بدهید سایت را به حالت اجرا درخواهیم آورد. این فرایند بسیار ساده است و صفحه‌ی اصلی وب‌سایتتان را از صفحه‌ی ساده‌ی «به زودی/در دست تعمیر»، به صفحه‌ی خانگی شما تبدیل خواهد کرد. این انتقال ساده، حداقل زمان را خواهد گرفت.

 

  • مرحله‌ی پنجم: نگهداری سایت

به روز نگه داشتن وب‌سایت، کلید افزایش رتبه در موتورهای جست‌و‌جو است. افزودن محتوای مرتبط به صورت هفتگی(یا در صورت امکان روزانه) تاثیر شگفت‌انگیزی در ایجاد بازدید دارد. همچنین، به روز نگه داشتن قالب وردپرس به وسیله‌ی بروزرسانی‌های رسمی از اهمیت بالایی برخوردار است. این فرایند بسیار ساده است و استفاده از روش «قالب فرزند»ی که ارائه می‌دهیم، باعث ذخیره‌ی زمان بسیار زیادی می‌شود که نتیجه‌ی آن ذخیره‌ی پول است!

شما میتوانید از صفحه نمونه کار طراحی سایت ما و همچنین پکیج های طراحی سایت ما دیدن کنید تا بیشتر با کار های ما آشنا شوید و اگر فکر میکنید که ما میتوانیم شما را به قله های موفقیت برسانیم با ما در تماس باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان