طراحی سایت واکنشگرا برای موبایل

طراحی سایت واکنشگرا

 

طراحی واکنشگرا، وب سایت ها را برای آینده ای مدرن آماده خواهد کرد و سایت شما بدون مشکل روی تمام پلتفرم ها به زیبایی نمایش داده خواهد شد.

وبلیان ، طراح و توسعه دهنده ی وب سایت های زیبا و واکنشگرایی است که نرخ تبدیل و ترافیک کلی را افزایش می دهند.

  • ما از زیبا بودن طراحی وب سایت های واکنشگرای خود در سرتاسر تمامی دستگاه ها مطمئن می شویم.
  • طراحی واکنشگرای ما تضمین می کند که کسب و کار شما آماده ی مواجهه با وب موبایل آینده است.

طراحی واکنشگرا وب سایت چیست؟

 

یک وب سایت واکنشگرا، وب سایتی است که بر دستگاه هر بازدیدکننده ای منطبق می شود، چه این دستگاه کامپیوتر رومیزی باشد، چه گوشی هوشمند و چه یک تبلت. یک وب سایت واکنشگرا به صورت پویا اندازه ی محتوا و تصاویرش را برای تعداد متنوعی از اندازه ی صفحات تغییر می دهد تا مطمئن شود که وب سایت بر روی هر دستگاهی به خوبی کار می کند و استفاده از آن آسان است.

 

چرا ما باید از یک طراحی واکنشگرا استفاده کنیم؟

 

۱ . رشد فزاینده ی استفاده از گوشی های موبایل

 

استفاده از گوشی های همراه برای وبگردی با سرعت بسیار شدید در حال افزایش است که این موضوع فرصت های زیادی را پیش رو می گذارد. وب سایتی که برای استفاده در گوشی های همراه بهینه نشده است احتمالا فرصت های تجاری زیادی را از دست خواهد  داد. طراحی های واکنشگرای حرفه ای ما نتایج خارق العاده ای را هم برای کاربران کامپیوترهای رومیزی و هم موبایل ها ارائه می کنند.البته شما میتوانید از نسخه موبایل هم

 

۲٫موثر هم از نظر زمانی و هم هزینه

 

طراحی حرفه ای سایت واکنشگرا می توانند به شدت زمان و هزینه ی توسعه را کاهش دهند. در عوض صرف زمان و منابع برای طراحی نسخه موبایل برای سایت ( علاوه بر وب سایت رومیزی سنتی)، روش طراحی واکنشگرا شما را قادر می سازد تا کسب و کار خود را هم برای کامپیوترهای رومیزی و هم موبایل ها از طریق تنها یک وب سایت ، بهینه کنید.

۲٫بهترین روش برای بالا بردن سئو سایت

 

طراحی واکنشگرا ، زمانی که هدف بهینه کردن وب سایت خود برای موتورهای جستجو است، میتواند بهترین گزینه باشد. با ارائه یک نسخه تنها و پویا از وب سایتتان برای بازدید کننده گان کامپیوترهای رومیزی و موبایل، موتورهای جستجو قادرند آسان تر محتوای شما را درک کرده و آن را پیدا کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان