تا 60 درصد تخفیف به مناسبت رونمایی از نسخه جدید وبسایت در کلیه محصولات.

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

طراحی سایت حرفه ای با وردپرس

ما برای ایجاد سایت های گوناگون از وردپرس استفاده می‌کنیم تا شما بتوانید محتوای وب‌سایت خود را مدیریت کنید و در وب‌سایت‌تان تغییراتی دهید تا کسب و کار رو به رشد شما را بازتاب دهد.

  • با برنامه نویس‌های موسسه ما همکاری نمایید تا وب‌سایتی درست کنید که ماهیت علامت تجاری شما و ویژگی کسب و کار شما را نشان دهد.
  • با ادغام نمودن بلاگ و وب‌سایت‌تان در یک پلت‌فرم منسجم ، مخاطبان به سرعت و به‌طور موثر به مطالب آن‌لاین شما دسترسی دارند.
  • با یک طرح واضح شما می‌توانید با استفاده از صفحات وب سایت‌تان مباحث حرفه‌ی خود را مورد توجه قرار دهید و ضمنا تجربه بی‌نظیری برای بازدیدکنندگان بوجود آورید.

 

مزایای طراحی سایت با وردپرس چیست؟

ease-of-use-WEBLIAN

کاربری آسان

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوی ساده با کاربری آسان است و بوسیله آن صاحبان کسب‌ و کار کوچک و هم‌چنین صاحبان بنگاه‌های اقتصادی به سادگی می‌توانند وب‌سایت خود را مدیریت ‌کنند. طراحی ساده‌ی آن به شما این امکان را می‌دهد که به جای اینکه نگران چگونگی قالب بندی وب سایت یا بلاگ خود باشید زمان بیشتری بر محتوای وب‌سایت یا بلاگ خود صرف‌کنید. برای مدیریت معمول محتوا و تغییر و‌یژگی‌های مختلف طبق تغییرات شرکت‌‌تان در صفحه وردپرس به کمی دانش فنی قبلی نیاز است و یا حتی نیازی هم به دانش فنی قبلی نیست. با سهم ۲۴ درصدی اینترنت میلیون‌های نفر در هر ماه از صفحات دارای وردپرس بازدید می‌کنند و تنوع مخاطبانش آن را تبدیل به یک سیستم مدیریت محتوی CMS کامل می‌کند تا به رشد تجارت الکترونیک شما کمک کند.

 

سفارشی سازی

customization-WEBLIAN

برنامه نویس‌های ما با شما همکاری می‌کنند تا طرحی سفارشی درست کنید که با سبک بی‌همتا و ماهیت تجارت شما مطابق باشد. صفحات وردپرس انواع مختلفی از صنایع را پوشش می‌دهند و به ۱۲۰ زبان مختلف منتشر می‌شوند، و با روندی ساده ، متناسب با بازار شما سفارشی سازی می‌شود. وردپرس به شما امکان می‌دهد تا به طور یکپارچه بلاگی را در وب‌سایت‌تان ادغام کنید و تمام فعالیت‌های آن‌لاین خود را در یک مکان در دسترس بگذارید. ما به عنوان موسسه‌ی دیجیتال با خدمات کامل به شما کمک‌ می‌کنیم تا با تجربه‌ای سفارشی ، مخاطبان‌تان فقط با شرکت شما همراهی کنند. ویژگی کسب و کار شما با نوع طرحی که بازدیدکنندگان شما در بازدید از وب سایت تان مشاهده می‌کنند، مشخص می‌شود.

کاملا بهینه برای موتور های جستجو ( SEO )

seo-friendly-WEBLIAN

شیوه برنامه‌نویسی در وردپرس ساده و منسجم است و برای موتورهای جستجو مناسب است تا قابلیت خواندن آسان و فهرست بندی محتوای اضافه شده به سایتان را داشته باشند. موسسه ما می‌تواند با شما همکاری کند تا مشخص شود مناسب‌ترین هدف برای پیشه شما کدام است و آن را در کل محتوای سایت شما اعمال کند. هر صفحه‌ی که شما ایجاد می‌کنید ممکن است برای مورد توجه قرار دادن یک کلمه یا عبارت خاص از طریق برچسب عنوان، توصیفات متا و دیگر ویژگی‌هایی که به وضوح توسط سیستم مدیریت محتوای وردپرس تعریف شده‌اند، بهینه‌سازی شوند. بهینه‌سازی وب‌سایت شما برای جستجو و ایجاد تجربه‌ای مثبت برای بازدیدکنندگان منتج به این خواهد شد که ترافیک کسب و کار شما مناسب‌تر و رنکینگ آن بالاتر از رقبا باشد و بازدیدکنندگان شایسته آن را پیدا کنند.

 

ارتقا شناخت علامت تجاری – برندینگ

increase-brand-awareness-WEBLIAN

ایجاد محتوای جدیدی که مباحث مربوط به صنعت شما را نشان دهد به طور منظم،  کسب و کار شما را به عنوان پیش‌رو میان دیگر شرکت‌های بازار برجسته می‌کند. وردپرس به شما امکان می‌دهد نظر خود را به اشتراک بگذارید و محتوای برانگیزاننده‌ای ایجاد کنید که آوازه‌ی علامت تجاری شما را به گوش مشتریان بالقوه خواهد رساند. این برای کسب و کار شما فرصت آغاز گفتگو می‌دهد و می‌توانید نظرات و پاسخ‌هایی که شاید عمومی باشند مدیریت نموده و به افرادی اختیارات اجرایی اعطا کنید. ایجاد و حفظ جایگاه‌تان به عنوان عضو فعال در پیشه خود وب‌سایت‌تان را جذاب خواهد کرد و شناخت از علامت تجاری شما را بیشتر خواهد شد.

طراحی واکنش‌گرا

responsive-design-WEBLIAN-WP

داشتن وب سایتی که برای تلفن همراه سازگار باشد بخش اصلی فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال شما است. بیشترین مطالعه افرادی که در سفر یا در حال جابجایی هستند و یا حتی در خانه استراحت می‌کنند از روی تلفن‌ها و تبلت هایشان است. وردپرس دارای طرح واکنش‌گرای اتوماتیک است که وب‌سایت‌تان را سفارشی‌سازی می‌کند تا با صفحه نمایش هر دستگاهی متناسب باشد. این طرح با iOS و اندروید سازگار است. با چنین قابلیت انعطافی نیاز به ساخت وب‌سایت جدید دقیقا ویژه‌ی پلت فرم‌های موبایل کم می‌شود، اما با این‌حال کسب و کار شما و محتوای سایت‌تان باز هم در دسترس بیشترین تعداد افراد قرار دارد. این وب‌سایت تان را به طور مناسب و کارآمد شکل می‌دهد تا هم برای شما سودمند باشد و هم برای مخاطبین شما.

پس اگر قصد طراحی سایت حرفه ای با وردپرس برای راه اندازی تجارت الکترونیک خود را دارید ، درنگ نکنید و با ما در تماس باشید.همچنین برای مشاوره طراحی سایت خود میتوانید از ما کمک بگیرید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان